Konkurs!!!

niedziela, lutego 08, 2015
Zostałam zaproszona przez Karolinę do wspólnej organizacji konkursu, który bardzo wpasowuje się w tematykę mojego bloga.
Pragnę więc Was szczerze zaprosić na konkurs, który umożliwia Wam wygranie wejściówki na warsztaty dotyczące zdrowego żywienia w wieku od 0 do 3 lat. Szczegóły warsztatów na stronie internetowej.
W konkursie nie trzeba wykazywać się ani zdolnościami manualnymi ani szeroko pojętą kreatywnością, zwycięzcy zostaną wyłonieni w drodze losowania.REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem konkursu jest prawdziwezyciebykaro.blogspot.com oraz www.zfilizankakawy.pl 


2. Czas trwania: od niedzieli 08.02.2015 do 28.02.2015 godz. 23:59.


3. Wyniki zostaną podane do dni od zakończenia konkursu (wyniki będą podane na fanpage i na blogach).


4. Sponsorzy: Dobre Życie

5. Nagrodami w konkursie są:

- dwa bilety wstępu na warsztaty Żywieniowe dla rodziców – dieta zdrowego dziecka od 0 do 3 lat. Na każdym z blogów wygrywa jedna osoba

6. W konkursie wyłonionych zostanie 2 zwycięzców. Jeśli laureat w ciągu 3 dni od podania wyników nie zgłosi się, zostanie wyłoniona inna osoba. 


7. Aby wziąć udział w konkursie należy:

* w komentarzu na blogu lub na FP pod postem konkursowym zgłosić chęć wzięcia udziału w konkursie, napisać swoje imię i nazwisko.


* (jeśli zgłoszenie na FP) w komentarzu na funpagu na Facebooku (pod informacją o konkursie) zaprosić do zabawy znajomych (dowolna ilość)


* POLUBIĆ profil organizatora na fanpage FB:
Prawdziwe życie oraz Z filiżanką kawy 


* POLUBIĆ profil sponsorów na fanpage FB:
Dobre życie


Serdecznie zapraszam Was do zabawy, bo jest o co walczyć.

WYNIKI!


5 komentarzy:

 1. Zgłaszam się do udziału w konkursie Justyna Sabalska. Chciałabym wygrać udział w warsztatach, bo w żywieniu mojego malucha nie mogę polegać na informacjach znalezionych w internecie, pediatra boi się nas leczyć i tacy jesteśmy zdani sami na siebie.

  OdpowiedzUsuń
 2. W Warszawie widzę, że dużo się dzieje. Bardzo fajny pomysł z tymi warsztatami.

  OdpowiedzUsuń
 3. Monika Mazurkiewicz zgłasza się ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdyby nie to, że Warszawa i że mała ma już 3,5 roku to z chęcią wzięłabym udział ... :) Ale pomysł miałyście fajny i warsztaty też na pewno wypadną ciekawie.

  OdpowiedzUsuń

A Ty, co sądzisz na ten temat?

Zdjęcia są własnością prywatną. Wszelkie wykorzystywanie ich, bez uprzedniej zgody, zabronione. Obsługiwane przez usługę Blogger.