Share week 2015

niedziela, kwietnia 12, 2015
Dziś post podziękowanie.
Dzięki moim wspaniałym internetowym, blogowym koleżankom Kiedy mama nie śpi, Prawdziwe życie oraz Matki Polki Fanaberie, znalazłam się w zestawieniu prowadzonym przez Andrzeja Tucholskiego mianowicie: Share Week.
Kiedy wpisy biorące udział w akcji pojawiały się na najrozmaitszych blogach, nie zdawałam sobie sprawy, że to tak poważna sprawa, że głosy zostaną zliczone i pojawi się zestawienie najchętniej polecanych blogów w Polsce.
Dzięki Wam znalazłam się w tym zestawieniu i jestem dziś chyba najszczęśliwszą i najdumniejszą dziewczyną na świecie. Jak widać szczęścia chodzą parami, bo to co mnie ostatnio spotyka to istna fala wspaniałych wydarzeń i zmian.
Dziewczyny z całego serca Wam dziękuje! To dla mnie znak, że to co z sercem przelewam dla Was na ten wirtualny papier jest przez Was dobrze odbierane. To dla mnie kolejny "kop" do działania, energia, radość, satysfakcja z tego co robię. To potwierdzenie, że gdy robi się coś, co się kocha i czemu szczerze się poświęca- procentuje; to potwierdzenie, że gdy jest się uczciwym w tym co się robi i wobec innych- to ludzie to dostrzegą i wyczują. Ten blog jest tak w stu procentach prawdziwy, choć wirtualny, ten blog jest taki jak ja- tym bardziej znalezienie się pośród tylu wspaniałych osobistości w zestawieniu share week jest dla mnie powodem do dumy.
(I jeszcze na marginesie: gdybyście mnie szukali, znajduję się w kategorii z dwoma głosami- gdyż jeden blog nie dopełnił formalności i głos się nie zaliczył. Mimo wszystko wiem, że oddano na mnie trzy głosy, tak czuję w sercu i za to Wam dziękuję i kłaniam się nisko.)

Zapraszam do zestawienia:
http://jestkultura.pl/2015/najchetniej-polecane-blogi-w-polsce-2015/Przypominam też, że niedawno udzielałam wywiadu na temat spotkania Blogowe Love, które współorganizuję. Gdybyście byli ciekawi sczegółów spotkania, zapraszam:

http://vitwoman.pl/styl-zycia/blogowe-love/

Cudnej niedzieli i pysznego śniadania!


18 komentarzy:

 1. Gratuluje!Myślę,że za rok znajdziesz się już o wiele wiele wyżej :)Zasługujesz na to :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O boże, już wiem co u nas będzie na śniadanie :) Jajko na miękko! Ale nam narobiłaś smaka :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :) Fajnie piszesz, to i lubimy czytać :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Ogromne brawa :) to duzy sukces ! Gratuluje!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję i nie ma za co dziękować 😘😘😘😘

  OdpowiedzUsuń
 6. Super, gratuluję wyróżnienia i życzę dalszych sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 7. No to w końcu się dostałam ;) Gratuluję....

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję! Zobacz, w jakim doborowym gronie się znalazłaś. Mam tu na myśli m.in. Hafiję- blog roku 2014! W przyszłym roku znajdziesz się wyżej. W tym roku przegapiłam akcję ;p

  OdpowiedzUsuń
 9. Najszczersze gratulacje. Należało ci się :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratulacje! Marka sama w sobie.

  OdpowiedzUsuń

A Ty, co sądzisz na ten temat?

Zdjęcia są własnością prywatną. Wszelkie wykorzystywanie ich, bez uprzedniej zgody, zabronione. Obsługiwane przez usługę Blogger.