Dzień z życia Melanii

Dzieciństwo to beztroska i radość, to chwile, na które czeka się z niecierpliwością jak wycieczka do zoo czy spacer na lody. Dni powszednie nie różnią się wiele od weekendów, a każdy dzień w 90% wypełnia zabawa.
Wakacje, które teraz ma mała Melania wypełniamy spacerami, zabawą na placu zabaw, niemal codziennymi wyprawami nad pobliski staw, wspólną rodzinną zabawą. Weekendy, ze względu na obecność taty, są jeszcze bardziej wakacyjne. Na śniadanie tata przyrządza nam gofry, a jeśli nie gofry, to ja robię jakieś pyszne pasty lub inne eksperymenty kuchenne. Gdy pogoda dopisuje, nie lubimy siedzieć w domu i marnować słońca. Kto zresztą lubi?
Jesteście ciekawi jak wygląda typowa niedziela w naszym domu. Cóż, w całości poświęcamy ją córce. Myślę, że w każdej rodzinie wygląda to podobnie...


11 komentarzy:

 1. Cudowne chwile. Uwielbiamy spędzać czas we 3 :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Superowy filmik. Chwile na wagę złota; )

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękny filmik a jeszcze!piękniejsze wasze wspólne chwile 😘😘😘😘

  OdpowiedzUsuń
 4. to cudowne, że bycie - po prostu - razem daje szczęście. to widać.

  OdpowiedzUsuń
 5. U nas takze w wakacje czas plynie wolniej. Dzien dluzszy, pogoda piekna- tylko spedzac wspolne chwile na swiezym powietrzu. Moje dziewczynki to uwielbiaja. Pozdrawiam Magda

  OdpowiedzUsuń
 6. Czadowy filmik, zresztą oglądałam go już kilka razy :D

  OdpowiedzUsuń
 7. jedzonko i zabawa :-) myjemy ząbki i spać :-) świetny filmik, czekam na więcej!

  OdpowiedzUsuń
 8. Gofry na śniadanie pychotaka :) Chyba kiedyś się na to śniadanko wbiję

  OdpowiedzUsuń

A Ty, co sądzisz na ten temat?

Zdjęcia są własnością prywatną. Wszelkie wykorzystywanie ich, bez uprzedniej zgody, zabronione. Obsługiwane przez usługę Blogger.