Dobro powraca czyli najlepszy kalendarz 2016

         To, na co patrzysz to kalendarz, którego jedynym celem jest pomoc. Powstał pod wpływem emocji, chwili i zupełnie oddolnie. Kobiety, które otrzymały coś niezwykłego, chciały dać coś w zamian- tak, karma działa, dobro powraca. Każda tutaj jest wyjątkowa, silna, każda widzi sens tej akcji
i będzie walczyć o jej powodzenie. To nie jest kalendarz z blogerkami, które uśmiechają się do obiektywu, a później idą w swoją stronę. To nie są kobiety, które rywalizują, które pokazały chwilową akcję solidarności. To są wyjątkowe kobiety, pewne swojej wartości, szczere, wiedzące, że każda jest najlepszą wersją siebie- nie ma podróbek i nie chce być podróbką; te kobiety umocniły się
w takim myśleniu, właśnie w Zalesiu, gdzie odbyła się ta nadzwyczajna sesja, na którą patrzysz oraz niezwykle motywujące warsztaty. Dobro, które otrzymałyśmy chcemy dawać dalej. Wspólnie, wbrew pozorom, że blogosfera dzieli, chcemy przekazywać dalej ideę spełnienia, kobiecości i poczucia własnej wartości towarzyszącej warsztatom Jestem SENSualna, oraz dobro, które zawsze powraca.

         Kupując jeden kalendarz sfinansujesz badanie onkologiczne dla jednego dziecka, ale my wierzymy, że otrzymasz jeszcze coś więcej: ogromną dawkę pozytywnej energii. Patrząc każdego dnia na zdjęcie kobiety takiej jak Ty- matki jednego dziecka lub kilkorga, dojrzałej, młodej, pracującej, będącej house managerką, krągłej, chudej, płaskiej, z obfitym biustem, z długimi włosami lub z całkiem króciutkimi- utwierdzisz się w przekonaniu, że jesteś najpiękniejszą kobietą na ziemi, bo my niczym się od Ciebie nie różnimy i każda z nas zasługuje by być na okładce, by cieszyć się własną kobiecością, by być piękną dla swojej rodziny.

         Zjednoczyłyśmy się dla kalendarza i kalendarz zjednoczył nas. Dla wyższego celu, dla konkretnej idei, dla Fundacji Tętniące Życiem, która niesie z sobą wiele siły, mocy, dobrych zmian. Pozwól przetrwać tej idei, tej wspaniałej akcji, która ma wielki cel i zasługuje, by podbijać świat.
A jeśli chcesz poczuć się tak jak my, przeżyć podobną zmianę, podbudować poczucie własnej wartości i nauczyć się doceniać to, co masz, możesz zapisać się na szkolenie "Przekrocz Rubikon", które odbędzie się w Warszawie 16 stycznia 2016 roku.

Kalendarz wydrukowany został w dwóch różnych wersjach: buduarowej i basenowej, możesz zakupić go tutaj: http://jestemsensualna.pl/kategoria-produktu/kalendarze/


kalendarz 2016

kalendarz 2016

I przypomnienie moich zdjęć z tej sesji:
25 komentarzy:

 1. Zdecydowanie dobro powraca :) też to wiem

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna inicjatywa i piękne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak pięknie opisałaś całą akcję! Dobro powraca.

  OdpowiedzUsuń
 4. Coś absolutnie fantastycznego! :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super akcja:) Jesteście piękne:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna akcja! A jeśli chodzi o wersję to bardziej do gustu przypadła mi ta buduarowa ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudowna inicjatywa! Pięknie wyglądacie wszystkie :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Wspaniały kalendarz. Zdjęcia są przepiękne!

  OdpowiedzUsuń
 9. zdjęcia bardzo mi się podobają:))

  OdpowiedzUsuń
 10. Cudny pomysł i śliczne zdjęcia wszystkich modelek!!!

  OdpowiedzUsuń
 11. Te zdjęcia mnie powalają. U kogo nie zobaczę, to zazdroszczę jak głupia. Pięknie wyszłyście.

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie tylko dobro... wszystko do człowieka powraca i to podobno x2. Patrzyłem na te zdjęcia i powiem tylko tyle... są zmysłowe. A tą zmysłowość właśnie jest najtrudniej uchwycić. Więc tym większe gratulacje dla "fotopstryka" :).

  OdpowiedzUsuń
 13. Świetna akcja i rewelacyjna inicjatywa. Zdjęcia piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 14. wspaniala inicjatywa! Brawo dziewczyny! p.s przepiekne to Twoje zdjecie z filizanka

  OdpowiedzUsuń
 15. Świetna inicjatywa, wspaniały kalendarz, a Ty wyglądasz zjawiskowo! :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Ten kalendarz jest cu-do-wny! Niesamowicie uśmiechnięty!

  OdpowiedzUsuń
 17. Dobra wraca, zdecydowanie. Przekonuję się o tym każdego dnia ciesząc się zdrowiem własnym i swoich bliskich, towarzystwem ludźmi, którymi się otaczam, rozmawiam, dzielę troski. To daje mi siłę i wiarę w to, że warto pomagać i doceniać to co otrzymuje się od życia.
  Wasza inicjatywa piękna (zdjęcia również) z korzyścią dla obu stron. Piękne zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń

A Ty, co sądzisz na ten temat?

Zdjęcia są własnością prywatną. Wszelkie wykorzystywanie ich, bez uprzedniej zgody, zabronione. Obsługiwane przez usługę Blogger.