Ogrodniczki - z czym je nosić?

poniedziałek, lipca 17, 2017
           Ogrodniczki znów wdarły się do światowej mody. Nieśmiało zresztą pojawiały się w trendach od minimum dwóch lat - z większym lub mniejszym sukcesem. Nie bez przyczyny budzą one skrajne emocje: jedni je kochają, inni nienawidzą. Ogrodniczki to w końcu spodnie, które kiedyś nosili robotnicy, a ich zadaniem nie było zdobić, ale ułatwiać pracę
        Bez wątpienia to rodzaj mega wygodnych spodni, które można nosić na milion sposobów. Z odpowiednimi dodatkami mogą stanowić w miarę elegancki look, innym razem będą super alternatywą na rower czy piknik.
       Obecnie dostać je można w niemal każdym wariancie: krótkie, długie, rurki lub w stylu boyfriend. Ja zdecydowałam się na takie przylegające do ciała, które można zestawić zarówno z koszulą jak i krótkim topem. Nadają się zarówno do luźnych stylizacji sportowych, jak i tych bardziej kobiecych. To taki typ spodni, które z powodzeniem mogą tworzyć cały look i wystarczy tylko kilka dodatków i prosta koszulka, żeby wyglądać naprawdę dobrze. 
             A Wy macie w swojej szafie ogrodniczki?Stylizacja:
krótki top - Bershka
spodnie - Fabryka Jeansów

Brak komentarzy:

A Ty, co sądzisz na ten temat?

Zdjęcia są własnością prywatną. Wszelkie wykorzystywanie ich, bez uprzedniej zgody, zabronione. Obsługiwane przez usługę Blogger.