Zmień siebie - daj siebie

czwartek, listopada 16, 2017
           Tyle dobra ile wysyłasz w świat, tylko go do Ciebie wraca. W życiu bywa różnie. Raz jest lepiej, raz gorzej. Raz jest zupełnie tragicznie, a czasem błogo i tak cudownie, że chciałoby się by ta chwila nigdy nie przemijała. Musi być różnie, żeby została zachowana równowaga, a równowaga w przyrodzie to rzecz oczywista i tak jest ze wszystkim. 

Jeden gest, jeden klik...
          Czasem wystarczy jeden gest - udostępnienie informacji, przelanie paru złotych, a czasem ktoś przychyli nieba byle tylko pomóc w słusznej sprawie. Kilka miesięcy temu cała gromada osób zebrała się w jednym celu - żeby pomóc. Jedni - jak na przykład ja - pomagali niewielkimi gestami, inni - jak Klaudia - organizatorka -naginali czasoprzestrzeń, żeby wszystko się udało i żeby zdobyć na szczytny cel jak najwięcej, żeby dotrzeć do jak największej ilości ludzi. Do dziś jestem pełna podziwu wobec tego, co udało się Klaudii osiągnąć i tego jak wiele daje ona od siebie innym, mając przecież takie samo zaplecze jak każdy z nas : dwie ręce, pełną pomysłów głowę i ogromne samozaparcie.


Dobro tkwi w każdym z nas
Gala finałowa akcji "Zmień siebie - daj sienie" fundacji 3-4 Start udowodniła, że szczytny cel jest w stanie połączyć grono zupełnie różnych ludzi. Blogerki, projektanci, pracownicy centrów odnowy, dietetycy, fryzjerzy, biznesmeni i cała masa różnych ludzi zgromadziła się licznie 4 listopada w restauracji Marmolada, by świętować finał niezwykłej i bardzo kobiecej akcji. 

Gala finałowa akcji "Zmień siebie - daj siebie"
Uroczysta gala rozpoczęła się oficjalnym przemówieniem Prezes Fundacji 3-4-Start Urszuli Dąbrowskiej Czapkiewicz. Gości przywitała również przemiła Marta Chodnicka czyli dyrektor ds. marketingu restauracji Marmolada, która zadbała o poskromienie apetytów uczestników gali przygotowując przepyszne mini kanapeczki oraz dania na gorąco. Prócz wytrawnych dań nie zabrakło obłędnie kremowego sernika oraz smakowitej szarlotki mniam. Całe spotkanie obfitowało w mnóstwo atrakcji począwszy od wywiadu ze stylistką Moniką Jurczyk Osą oraz Danutą Awolusi - autorką książki ,,Odważona’’, poprzez warsztaty Eweliny Siatkiewicz "Jak być pewną siebie", a na prelekcji o networkingu liderki Areny Biznesu Dorocie Mastalskiej zakończywszy. 


             Trudnego zadania poprowadzenia gali podjęła się Pani Dorota Dwernicka. W mistrzowski sposób, sprawnie i płynnie przeprowadziła uczestników nie tylko przez poszczególne wydarzenia, ale także licytację charytatywną, w której zdobyć można było: obraz "Złota Meduza" od Maggi Piu Art, Torebki Joanny Kruczek, Drewniane skrzynki -(kwiaty,wino) - Eco Flower Box, książkę "Szlak Kingi" autorstwa Katarzyny Targosz, biżuterię autorstwa Bartosz Ciba Jewelry, lampę od Metal Junkie, zdjęcia z sesji kobiecych finalistek autorstwa Izabeli Brańko - Kocie Kadry, lampę solną od Krakowska Jaskinia Solna Wellness & Spa oraz szampon do włosów Organics Beauty - official website


Prócz warsztatów, prelekcji oraz licytacji odbyła się bardzo ciekawa prezentacja metamorfoz trzech finalistek akcjo "Zmień siebie - daj siebie". Dziewczyny przez trzy miesiące pod okiem profesjonalistów gubiły kologramy, dbały o swoje skóry i zęby, a na koniec swoje sukcesy zwieńczyły przepiękną, kobieca sesją w Hotelu Dwór Kościuszko.


     My blogerki, miałyśmy okazję przejść się po czerwonych dywanie. Nie wiem jak reszta dziewczyn, ale ja po wybiegu szłam pierwszy raz i był to dla mnie lekki stres. A jak to się stało, że zostałyśmy "modelkami"? Pokaz mody był całkowicie charytatywny, a suknie, które prezentowałyśmy zostały przeznaczone na licytację, z której dochód w całości przeznaczony zostanie na cele charytatywne. 


Po pokazie nie mogło zabraknąć czegoś na ząb i tutaj z ratunkiem przyszła Słodka Kraina Czarów. 


        I choć emocji i wydarzeń nie brakowało, organizatorki miały dla wszystkich jeszcze jedną, niezwykłą niespodziankę. Mianowicie pokaz tańca brzucha w wykonaniu Moniki Kowalczyk - (Hasna) tancerki, trenerki rozwoju osobistego, choreoterapeutki z HASNA i Astarte - kobiecość ruch rozwój.


          Galę zakończyło rozdanie prezentów uczestnikom, którzy wsparli akcję zakupem charytatywnej cegiełki. Nagrodą główną był weekend z Lexusem. Chyba nie muszę nikomu mówić jakim bombowym autem jest Lexus i jak fantastyczna była to nagroda....ORGANIZATOR : Fundacja 3-4-Start
Akcję wspierali  :
Pomysłodawczyni i koordynator akcji Klaudia Czapkiewicz-Ziółek - Niezłe Ziółko Blog

Patronat Medialny akcji:

Miejsce uroczystej Gali finałowej: Restauracja Marmolada
Fotorelacja: Izabela Brańka z Kocie Kadry
Videorelacja: Bartek Truniarz – CreAdd
Sesja kobieca Finalistek w Hotel Dwór Kościuszko:
ü  Zdjęcia: Kocie Kadry
ü  Wizaż: Anna Zatorska z Charakteryzatorska
ü  Fryzury: Salon fryzjerski  ArtDream
ü  Kreację marka LALA GUSTA
ü  Torebki Joanna Kruczek

Metamorfozy trzech finalistek pod patronatem:
Prelekcje podczas Uroczystej gali finałowej :
Monika Jurczyk – Osa Osobista Styliska prelekcja ”Wszystkie jesteśmy wojowniczkami’’
Ewelina Siatkiewicz organizatorka spotkań Skrzydła Kobiety warsztat -,,Jak być pewna siebie!’’
Dorota Mastalska- Do czego może przydać nam się networking i jak przeprowadzić go skutecznie? - liderka Arena Biznesu

Charytatywny pokaz mody marki sukienek  Lala Gusta i unikatowej biżuterii projektanta Bartosza Ciby - we współpracy z finalistkami akcji i blogerkami:
*      Małgorzata Ostrowską autorka bloga  www.jaskoweklimaty.pl
*       Patrycja Bończ autorka bloga www.patrycjastory.pl
*      Katarzyna Targosz autorka bloga  www.matkanaszczycie.pl
*      Joanna Pomianowska  autorka bloga  www.zfilizankakawy.pl
*      Magdalena Achtelik  autorka bloga www.magdalena-achtelik.pl
*      Klaudia Czapkiewicz-Ziółek autorka bloga  www.niezleziolkoblog.pl 
*      Agnieszka Słomka autorka bloga  www.mylifestyle.com.pl
*      Anna Chwastowska autorka bloga  www.mamacukiereczki.blogspot.com
*      Angelika Bogusz autorka bloga birginsen.com

Monika Kowalczyk - (Hasna) tancerka, trenerka rozwoju osobistego, choreoterapeutka z HASNA i Astarte - kobiecość ruch rozwój - taniec brzucha

Brak komentarzy:

A Ty, co sądzisz na ten temat?

Zdjęcia są własnością prywatną. Wszelkie wykorzystywanie ich, bez uprzedniej zgody, zabronione. Obsługiwane przez usługę Blogger.