O mnie

poniedziałek, maja 15, 2017

Jestem blogerką, fotografką, samodzielną mamą. Z chwilą publikacji kilku pierwszych postów, moje życie zaczęło się zmieniać. Odkryłam swoje pasje, zdefiniowałam siebie jako kobietę i zrozumiałam w jakim kierunku chcę zmierzać.

     Na moim blogu znajdziesz moje      autorskie fotografie, dużo informacji na   temat  zdrowia i ekologii, którymi mocno      się interesuję oraz moje przemyślenia  dotyczące związków, macierzyństwa i      kobiecości. To miejsce, gdzie nie będziesz  się nudzić, ale jednocześnie zrelaksujesz  się i odpoczniesz od zgiełku, chaosu i  pośpiechu. Ludzie lubią tu być, lubią tu  wracać i znajdują informacje, których  szukają- wystarczy, że zerkniesz w  zakładkę Współpraca, by się o tym przekonać.


Z pochodzenia jestem Miechowianką. Od kilku lat szukam jednak własnego miejsca na ziemi, gdzie poczuję się wreszcie "u siebie". Wciąż rzuca mnie po świecie: Kraków, potem cztery lata w Żywcu, cudowny i niezapomniany przystanek w Łodzi, za którą tęsknię całym sercem. W moim życiu wszystko się zmienia i nic nie jest stałe, nie wiem gdzie będę jutro, ani co będę robić. Jedyne czego jestem pewna to, to że zawsze będą spełnioną mamą w drodze do szczęścia.


Z filiżanką kawy to moje własne miejsce w sieci. Zapraszam Cię do mojego świata, usiądź wygodnie i napij się ze mną filiżanki aromatycznej kawy.


Asia, autorka bloga Z filiżanką kawy


Zdjęcia są własnością prywatną. Wszelkie wykorzystywanie ich, bez uprzedniej zgody, zabronione. Obsługiwane przez usługę Blogger.