4/24/2016

O mnie


Jestem blogerką, fotografką, mamą. Z chwilą publikacji kilku pierwszych postów, moje życie zaczęło się zmieniać. Odkryłam swoje pasje, zdefiniowałam siebie jako kobietę i zrozumiałam w jakim kierunku chcę zmierzać.

Na moim blogu znajdziesz moje autorskie fotografie, dużo informacji na temat zdrowia i ekologii, którymi mocno się interesuję oraz moje przemyślenia dotyczące związku, macierzyństwa i kobiecości. To miejsce, gdzie nie będziesz się nudzić, ale jednocześnie zrelaksujesz się i odpoczniesz od zgiełku, chaosu i pośpiechu. Ludzie lubią tu być, lubią tu wracać i znajdują informacje, których szukają- wystarczy, że zerkniesz w zakładkę Współpraca, by się o tym przekonać.

Z pochodzenia jestem Miechowianką. Od kilku lat szukam jednak własnego miejsca na ziemi, gdzie poczuję się wreszcie "u siebie". Wciąż rzuca mnie po świecie: Kraków, potem cztery lata w Żywcu, cudowny i niezapomniany przystanek w Łodzi, za którą tęsknię całym sercem. W moim życiu wszystko się zmienia i nic nie jest stałe, nie wiem gdzie będę jutro, ani co będę robić. Jedyne czego jestem pewna to, to że zawsze będą spełnioną mamą w drodze do szczęścia.

Z filiżanką kawy to moje własne miejsce w sieci. Zapraszam Cię do mojego świata, usiądź wygodnie i napij się ze mną filiżanki aromatycznej kawy.

Asia, autorka bloga Z filiżanką kawy

Copyright © 2014 Z filiżanką kawy , Blogger