O mnie

wtorek, października 23, 2018

Jestem blogerką, fotografką, samodzielną mamą 7-letniej Melanii. Z chwilą publikacji kilku pierwszych postów, moje życie zaczęło się zmieniać. Odkryłam swoje pasje, zdefiniowałam siebie jako kobietę i zrozumiałam w jakim kierunku chcę zmierzać.

     Na moim blogu znajdziesz moje      autorskie fotografie, dużo informacji na   temat  zdrowia i ekologii, którymi mocno      się interesuję oraz moje przemyślenia  dotyczące związków, macierzyństwa i      kobiecości. To miejsce, gdzie nie będziesz  się nudzić, ale jednocześnie zrelaksujesz  się i odpoczniesz od zgiełku, chaosu i  pośpiechu. Ludzie lubią tu być, lubią tu  wracać i znajdują informacje, których  szukają- wystarczy, że zerkniesz w  zakładkę Współpraca, by się o tym przekonać.


Z filiżanką kawy to moje własne miejsce w sieci. Zapraszam Cię do mojego świata, usiądź wygodnie i napij się ze mną filiżanki aromatycznej kawy.


Asia, autorka bloga Z filiżanką kawy


Zdjęcia są własnością prywatną. Wszelkie wykorzystywanie ich, bez uprzedniej zgody, zabronione. Obsługiwane przez usługę Blogger.